ShowMe Logo Zpět na rozcestník

O aplikaci SHOWME

SHOWME je interaktivní nástroj, ve kterém si můžete jednoduše a v detailu prohlížet data z nejzajímavějších výzkumů společnosti MEDIAN.

Co v SHOWME naleznete?

Nyní v SHOWME můžete pravidelně sledovat výstupy z dat našeho unikátního projektu o crossmediálním elektronickém měření konzumace médií – adMeter 1000. Na této stránce pravidelně naleznete informace o mediálním chování, tedy:

  • Top 10 médií napříč mediatypy dle ratingu ve volitelných cílových skupinách,
  • Křivky ratingů mediatypů a jejich proměny v týdnech,
  • Analýzy kumulativních ratingů mediatypů a multiscreening,
  • Analýzy tzv. inkrementálních reachů.

SHOWME tyto informace každý týden automaticky aktualizuje. Můžete tedy sami sledovat nejnovější trendy v oblasti konzumace médií.


V rozcestníku SHOWME dále naleznete ad-hoc analýzy z dat adMeter. Ty ukazují sledovanosti významných hokejových a fotbalových zápasů doma a mimo domov, či informace kolik času celkově tráví různí lidé s médii.


Zajímá Vás společnost a politika? SHOWME se bude zaměřovat i na výstupy z našeho sociálně-politického výzkumu. Už nyní odkazuje na analýzu faktorů pracovní aktivity ve vyloučených oblastech. A v blízké budoucnosti budeme přidávat interaktivní analýzu volebního chování.

Jak SHOWME funguje?

Jedním slovem – interaktivně. Ve většině aplikací si můžete navolit různé časové období a různé cílové skupiny, pro které se vám zobrazí data v grafu. Interaktivní je i legenda grafů – pokud vás zajímají v grafu jen některé ukazatele, můžete si je zobrazit či naopak skrýt kliknutím na položky v legendě.

Máte nápady či dotazy?

Budeme rádi za vaše případné komentáře a nápady, co dalšího by SHOWME mělo umět! Případné komentáře prosíme, posílejte na e-mail.